| Ssspup a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un text publicistic?

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

Loacker Gran Paticceria este o gama de specialitati de ciocolata care definesc bunul gust intr-un mod traditional italian. Tortina este diponibila sub forma de minitarte la 21 g in varianta Original – crema pralinata si glazura din cea mai fina ciocolata cu lapte - si in varianta Dark, cu ciocolata neagra delicioasa. Datorita ambalajului special, prospetimea produselor este pastrata un timp mai indelungat decat in cazul celor obisnuite. Specialitatile Loacker nu contin coloranti, conservanti si nici ingrediente care duc la cresterea colesterolului. Pret: 11, 5 RON/125 g.
Orice reclama la un produs sau serviciu apartine stilului publicistic. Dacă nu dorești reclama de mai sus, ai putea copia orice alta reclama de pe net.