| Johnny_3797 a întrebat:

Cine poate sa-mi daie un linck la harta europei inaintea cele de a 2 razboi mondial. Funda si voturi happy

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Http://www.zonu.com/......1-1942.png

6 răspunsuri:
| Freddy22 a răspuns:

Poti cauta pe Google : Harta politica a Europei inainte de Al 2-lea Razboi Mondial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca altii o pot gasi inseamna ca si tu ai putea-o gasi daca ai depune putin efort, dar...de...e mai bine stai nu? Daca ai fi specificat macar ca ai cautat-o te-am fi perceput altfel!
P.S. "link" se scrie "link"! La "limbajul internetului" va descurcati dar la un limbaj normal...

| Johnny_3797 explică:

Mersi de ajutor :*