| Loly a întrebat:

Cine se pricepe foarte bine la matematica si e dispus sa ma ajute si pe mine putin? Pana maine trebuie sa fac niste exercitii si habar nu am cum.Help.Lasa id intr-un mesaj.Va rog din suflet.Sunt in clasa a 9a.

3 răspunsuri:
| Loly explică:

@misterios Hei prostule/proasto dar nu am pus tema aici am intrebat daca e cineva dispus sa ma ajute.Ce sa-ti povestesc.toti sunteti inteligenti acum.

| Ovilacul a răspuns:

@Loly, noi stim sa ne facem temele happy. Daca in clasa a 9-a ai probleme din astea nu pot decat sa-ti urez succes in anii ce vor urma.

| misterios a răspuns:

Hei prostule/proasto nai voe sa pui intrebari pentru tema