| Cristi_3697 a întrebat:

Cine stie un program mai usor pentru referate si cu poze, poate si slideshow

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Power Point este o aplicatie dezvoltata de cei de la Microsoft, ca parte a pachetului Office, care iti permite sa creezi si sa afisezi prezentari (diapozitive) dinamice sau chiar interactive cu mare usurinta.

2 răspunsuri:
| gloria_1375 a răspuns:

Iti recomand http://www.didactic.ro/discipline
Intri la ce disciplina doresti si gasesti lectii, proiecte, teste. gasesti multe. ppt-uri. Poti sa descarci documente fara sa ai cont.
Didactic.ro este portalul profesorilor din Romania.

| daniel_5197 a răspuns:

Microsoft Office Power Point.