| Ada_9463 a întrebat:

Cineva din Mihai Viteazu Ploiesti? big grin

6 răspunsuri:
| AndyNyappy5 a răspuns:

Dap eubig grin
am intrat acum la filo`engleza... f1 cred ca ebig grin u ce profil/clasa esti?batting eyelashes

| AndyNyappy5 a răspuns:

Aaa:-s eah macar suntem in acelasi liceu.laughing iti dau mesaj cu el :*

| Myu a răspuns:

Ada, am ajuns sa dau de tine si p`aici laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:* eu acum sunt clasa a 8-a si as vrea sa intru in Mihai Viteazu Ploiestiwinking media 5-8 este cam 9. 35 si in examen la mate nu iau mai mult de 7 si la romana cam... 9 [ sper eu ] credeti ca am vreo sansa sa intru? [profil filo]thxlove struck

| Ada_9463 explică:

Stiinte ale naturiibig grin e o singura clasa cu profilu asta laughing. lasa'mi si mie idu tau

| Ada_9463 explică:

Raluuuu:X doamne laughing fato mult mai umbli laughing