PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Cititi si comentati!

http://www.cancan.ro/......39681.html

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Astept cu interes un articol dintr-o publicatie serioasa, despre un profesor care isi bate capul zilnic sa scoata oameni din micii analfabeti plini de ifose si educati de Google. Atunci voi comenta.
Hartia igienica pe care e tiparit Cancan-ul nu este genul meu de lectura. Nici macar in baie.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine este ușă de biserică? Nimeni, absolut nimeni!
Pa, pa.

| noktambul a răspuns:

1. Tabloidele gen Cancan nu sunt o sursa de informare demna de bagat in seama;
2.Comportamentul profesoarei, asa cum este prezentat de tabloid, este incalificabil pentru un cadru didactic (faptul ca este sotie de preot nu are nicio relevanta);
3. Elevii profesoarei in cauza au fost investigati / obsevati/ monitorizati de catre cineva? S-ar putea ca invectivele adresate lor de catre profesoara sa fie pe deplin justificate.Nu m-as mira de loc sa fie altfel daca elevii dansei sunt la fel cu cam 80 % din copiii de scoala care posteaza pe TPU!

| thealchemist a răspuns:

Eu zic la fel ca @momo. dupa atitia ani ar fi momentul sa nu ne mai surprinda asemenea stiri.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Si nimeni nu a luat masuri? Pai cum ar fi sa-mi vina copilul acasa si sa-mi povesteasca ceva asemanator, iar eu sa nu fac nimic?

| momo a răspuns:

Asa si? Chiar nu v-ati obisnuit cu intamplari de genul? Daca nu, acum e momentul.

| Bubbulina_2682 a răspuns:

Mda...sotia Domnului...

| 3ntzz a răspuns:

LOL laughing
Profa mea de franca'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce nu stiai ca profesorii sunt cei mai imorali, si asta pentru ca ei cred ca daca au studiat intr'un domeniu, li se pare ca de'acum lumea e a lor, sau ca ceilalti trebuie sa li se supuna! asa e romanul nostru prost cu gandirea, ca daca ar stie ce e ala respect l'ar pune si in functiune, dar pana atunci avem de lucrat intai si intai cu propria noastra pers eliminand judecatile, si vrand sa fim oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni sint si ei. Stii vorba aia, "nu-i padure fara uscaturi". Nu conteaza ca au imbracat rasa preoteasca, sau ca (ele), sint sotii de preoti. Au printre ei deopotriva si oameni buni, destepti si cu bun-simt, dar si lepadaturi meschine cu IQ scazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cazul, chiar sora mea este eleva ei...asta este!
Nu merita numele de "profesor", asta e clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea, nici macar usa de biserica nu e devil