| anonim_4396 a întrebat:

ce va face sa fiti curiosi?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt foarte usor curioasa legat de chestii stiintifice si niciodata curioasa legat de barfe.

11 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ficare om manifesta curiozitate pentru tot felul de lucruri.Cra mai intensa curiozitate a mea esle legata de originea cuvintelor.Etimologia a fost mereu materia mea favorita.

| psiholoaga a răspuns:

Tot felul de lucruri despre care aud pentru prima oara si mi-ar putea folosi. Sau de care stiam, dar nu detaliat. Multe lucruri.

| elena a răspuns:

As vrea sa stiu, absolut tot, ce se intampla in jurul meu, dar fara sa fiu curioasa.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu am curiozitati legate de tot ce tine de natura si de corpul uman.

| andreutz a răspuns:

Orice subiect despre care se vorbeste si eu nu cunosc detalii happy

carla
| carla a răspuns:

In general, tot ce are legatura cu pasiunile mele sau cu lucruri despre care n-am mai auzit si sunt curioasa sa aflu despre ce est evorba.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pe mine ma face curioasa orice informatie noua

| RamonaMn a răspuns:

Ceva ce mi'e interzis despre care nu pot afla decat la momentul potrivit, ceva despre care toata lumea vorbeste iar eu nu stiu nimic.

| claudiarebecca a răspuns:

Dorinta de A CUNOASTE mai multe despre oameni, despre mine, despre timp, despre univers. motivele tin de o capacitate mai buna de decizie, de o opinie mai bine argumentata, de a avea o utilitate mai mare, de avea avantaje in sistem etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misterul si tot ce e nou, ce este inexplicabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dorinta de a trai