| deeaela a întrebat:

Credeti ca exista viata dupa moarte?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E, o viata mai buna.

| sublime89 a răspuns:

Exista sanse minime pentru asa ceva. Oamenii sunt animale. O specie de primate, si nimic mai mult. Daca animalele nu au suflet si nicio viata dupa moarte, atunci nu avem nici noi. Oricat as incerca, nu pot sa-mi imaginez un cimpanzeu avand o viata dupa moarte, sau un caine, sau un melc.

| PedoBarbie a răspuns:

Posibil.

| Alexandru0007 a răspuns:

Personal,cred in reincarnare.deci,da

| neca a răspuns:

Nu

| Public22 a răspuns:

Greu de spus, eu tind sa cred ca da!

| Peaches a răspuns:

Sunt multe indicii de-a lungul istoriei care arata ca ar exista viata dupa moarte dar nu viata asa cum o stim noi aici.

~Roxetta

| JohnnyWylde a răspuns:

Da, eu cred în viaţa după moarte.

| Anonimaa27 a răspuns:

Da, exista happy Rai, si iad. Si oamenii de stiinta stiu asta dar nu vor sa recunoasca, pentru ca nu au dovezi.Eu cred in asa ceva, chiar daca nu este sigur.

| Anutzzzaaa a răspuns:

Da

| jojomannnn a răspuns:

Asteapta si o sa vezi, e cel mai bine!

| Georgcool02 a răspuns:

Cu siguranta. dar ca sa ajungi in rai si sa ai viata vesnica trebuie sa-i predai inima lui Dumnezeu

| Adina_Birtar_1989 a răspuns:

Dupa moarte, incepe doar o alta etapa...