| Anestezia a întrebat:

Credeti ca in clasa 5-a 9.66 este o medie buna tinand cont ca avem profesoara care santajeaza cu pregatire?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Daca nu faci pregatire, ai terminat cu o medie foarte buna.
Eu am terminat cu 10, dar am facut pregatire la matematica deoarece profesoara nu stia mai nimic. Tine-o tot asawinking
Numai bine!

8 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Este binisor., dar se poate si mai bine. Daca inveti foarte bine la materia respectiva pana la urma o sa trebuiasca sa iti dea si nota mare.

| Justdreams a răspuns:

Da este o medie destul de buna, oricum daca o sa te mentii la fel cu invatsatul pe masura ce treci in alta clasa media o sa mai creasca asta daca nu te vei lasa de invatsat. Si oricum pentru clasa a 5-a este destul de buna mediawinking! Bafta in continuare la scoalawinkingkiss! fundabig grin?
puppy dog eyes

| Anestezia explică:

Mentionez >Nu fac pregatire

| Anestezia explică:

Nu ma laud...Pentru ca daca as fii obtinut un 10 era de lauda da cu media mea ...nu

| Alemoni a răspuns:

Cred, ca puteai si mai binehappy Dar, avand in vedere profesoara, este bine happy Succes!

| Kiddzo a răspuns:

Uite logica mea: Cat timp ii medie de trecere, ii foarte buna!

| Tiberiu4 a răspuns:

Te lauzi sau ce?rolling on the floor

| Anonimus_7966 a răspuns:

In primul rand BunahappySi acum sa trecem la subiect tot ce trece de media 9.50 este foarte bunahappyeu am terminat 5-a cu 9.78winkingacum in 6-a vreau sa scot una MAREEhappyMult succes in 6-awinkingFUNDAA?