| ClauditsSa24 a întrebat:

Credeti ca societatea ar putea sa se lipseasca de arta? Argumentati-va raspunsul! Pentru

Răspuns Câştigător
| Daniel123 a răspuns:

Societatea nu ar trebui sa se lipseasaca de arta, arta ne face viata mai buna. Arta ne arata sensul vietii, ne iveseleste, ne da un exemplu, ne educa, ne arata ce e bine si ce nu. Arta e mama si tata. Societatea e moarta fara ea. In Romania majoritatea nu sunt interesati de arta si urmarile se vad destul de bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Societatea da.OMUL nu se poate lipsi de arta practicand-o in toate formele ei.