| Irinaanana a întrebat:

Cu ce medie se intră la liceul pedagogic, aș vrea să intru și nu știu exact cum se intră și cu ce medie

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cu ce medie se intră la liceul pedagogic, ...exact...cu ce medie"

unii ți-ar spune că e cazul să-și consulte globul de cristal.
Eu o să-ți spun că viitorul nu-l știm și cum s-a intrat anii trecuți e irelevant.

Tu pune mâna pe carte și invață!

| LisaJulie a răspuns:

Nu ai specificat care liceu! Sunt multe licee cu diferite medii! De obicei minim 7 dar la cele mai bune se intra cu medii de peste 9 uneori chiar și 9.50