| mari0 a întrebat:

Cu ce medii aproximative s-a intrat la Facultatea de Administratie si Afaceri, specializarea Marketing din cadrul Universitatii Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| warwara a răspuns:

Eu sunt studenta la una din specializarile aceste facultati. Acum 2 ani, ultima medie, dupa retragerea dosarelor, in toamna, a fost 9. 01. Anul asta a coborat undeva la 7 ultima medie, in toamna, dupa retragerea dosarelor si confirmarea locurilor! Eu iti spun cu aproximatie, pentru toate cele 3 specializari!
Sincer, nu te-as sfatui sa alegi Marketingul de la ei. e specializare noua si inca nu este f bine pus la punct planul de invatamant happy

1 răspuns:
| symo_2617 a răspuns:

Peste 9, 60