| Soare2435 a întrebat:

Cum ar trebuie sa se mearga in prima zi de liceu? Cu ghiozdan sau fara? Ar trebuie sa vina si parintii?

Răspuns Câştigător
| Anonimanonimy00 a răspuns:

Fara ghiozdan pentru ca nu o sa primești manualele din prima zi și da cu părinții(nu obligatoriu) dar asa e mai bine.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ai intrebat asta abia acum? laughing
Fara ghiozdan, il cari degeaba. cu parintii e alegerea ta, nu exista regula nici pentru nici contra. Dupa mine ar fi ok sa vina ca sa te ajute sa te orientezi mai bine sa-ti gasesti clasa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe tocuri, porti? succes

| August99 a răspuns:

Fara ghiozdan. parintii doar daca vor sa vina neaparat

| Juviia a răspuns:

Fara ghiozdan. Daca vor ei neaparat sa vina, pot veni.

| MedionTcO a răspuns:

Fara ghiozdan, fara parinti!

| Iugas a răspuns:

Lejer, aranjat, imbracat decent, fara ghiozdan dar cu un carnetel pentru notite importante, fara parinti (doar daca se organizeaza stiu eu ce ceremonie).

| DozaDeSperanta a răspuns:

Stimata, Patricia!

In prima zi de liceu, este ideal ca o persoana sa mearga la institutia de invatamant numita liceu, fara ghiozdan si fara parinti.

Întrebări recente