| Vernusio a întrebat:

Cum e cu chimia la postliceala de asistent de farmacie? Vreau sa stiu :Se ia de la 0 totul? Sau cat e de grea chimia acolo? Se pune mare accent pe chimie la aceasta postliceala? Din cate am inteles se fac 2 ore de chimie pe saptamana.E adevarat? Cat de mult necesita chimie la asistenti de farmacie? Intreb deoarece as vrea sa dau la aceasta postliceala si nu stiu daca m-as descurca la chimie.

2 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

De ce iti este frica nu scapi. Daca vrei sa lucrezi vreodata la farmacie. este musai sa stii chimie.

| Vuap_Nicoleta_1972 a răspuns:

Cacamas pe chimie

Întrebări recente