| aduu a întrebat:

Cum este la filologie fara bilingv? Ce ore sa fac si din ce se dau tezele si bac.ul? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Issabela26 a răspuns:

E ok....eu sunt la filo si este ok dar faci multa engleza, franceza si romana, teze dai la romana isto sau geogra, engleza, si latina.si bac-ul din cate stiu la:engleza, franceza (la care se ia calificativ)romana, isto sau geogra(sau ambele dupa noi reglementari)si la filozofie sau psihologie sau logica sau inca ceva. e ok profilul dar depinde in mare parte si de liceul unde mergihappy