| Gheorghe_Ioana_Eliza_1974 a întrebat:

Cum este profilul mate-info bilingv engleza? (si la ce dau teza)

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Super fain. Dai teza la mate, romana, engleza si info + inca o proba la alegere (fizica/chimie/bio).

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Daca iti place matematica si stii foarte bine engleza e un profil bun...profilul depinde de ce calitati ai tu..si eu trebuie sa aleg profilul anul acesta, dar ma pricep mai bine la stiinte combinate cu matematica decat matematica pura, si engleza stiu, deoarece o folosesc destul de mult, acum depinde de tine totul mergi pe un profil la care te simti tu mai sigura pe tine. Teza dai la romana mate informatica, engleza si la alegere intre biologie fizica si chimie(clar biologie), sper ca te-am ajutat.