| BeT a întrebat:

Cum imi puteti explica:raspunsurile si intrebarile sint in "asteptare", cineva trebuie sa le accepte? ma refer la intreb.si raspunsurile pe care le ofer TPU?! Multumesc pentru.raspuns

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sunt în faza de moderare, trebuie aprobate de trei moderatori, din câte am aflat, de-abia după 15-30 de răspunsuri(în funcţie de calitatea lor, respectarea regulilor gramaticale şi pe cele ale site-ului) acestea vor fi postate în timp real.Toţi userii noi trec prin această "verificare".

| andreiolariu a răspuns:

Pentru un site care se respecta e normal sa fie nevoie de aprobare.
Sunt destule persoane care vor sa scrie trivialitati pe site.