| xAnonimBlack a întrebat:

Cum imi schimb numele pe mess pentru al vedea toti la fel?

Răspuns Câştigător
| xRebecaaa a răspuns:

Bună! happy.
Sus la messenger, apeși pe Messenger, apoi pe My contact details. Îți scrii ce nume vrei tu. Pe prima pătrățică și a treia pătrățică de sus. Apoi dai save.
Și ca să vadă toată lumea, dai de la tastatură CTRL + Shift + C și bifezi toți prietenii.

Succes!

3 răspunsuri:
| aly19223 a răspuns:

Pai dai sus unde scrie 'Actions' apoi dai pe Send my contact details
Selectezi pe fiecare prieten in parte si unde scrie NickName scrii cu mvrei tu sa apari si de acolo te descurci...

| Altair23 a răspuns:

Dai click pe poza ta de la mess si dai pe contact details, si de acolo iti schimbi numele si id-ul.

| Analfabetul123456789 a răspuns:

Click dreapta pe tine => Contact Details => Schimbi numele => CTRL + SHIFT + C => Selectezi toata lista si dai OK. Fundita? ^^