| kristen7 a întrebat:

Cum platesc caminul daca stau pe locul altei persoane? La intrarea in camin scrie ca trebuie sa ma prezint cu buletinul si trebuie sa-mi fac viza de flotant.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut

Incearca cu o copie de buletin. Ideal sa nu te duci tu care teoretic n-ai ce cauta in camin, un coleg de camera.
Daca nu functioneaza, rogi pe respectivul sa vina sa plateasca. Sunt 9-10 plati tot anul, poate sa se dernajeze.
Bafta

| Elena_Anghel_1994 a răspuns:

Ai nevoie de o copie de buletin a persoanei in locul careia stai.te prezinti cu ea si platesti.cel putin asa merge la camin la mine