| Ioana05 a întrebat:

Cum pot pune si eu un film pe youtube? DAU FUNDA

Multumesc!

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa-ti faci un cont pe youtube (click aici: http://www.youtube.com/create_account).Dupa ce v-ati facut cont, intrati cu numele si parola alese pe cont si o sa vedeti in partea de sus a site-ului, pe centru " Rasfoiti | Incarcati " si dati click pe Incarcati si va alegeti fisierul dorit si dati incarcare videoclip! Sper ca am putut sa fiu de ajutor! Bafta!

| stangaionut a răspuns:

Buna pentru a posta un video pe YT iti trebuie cont YT si cand intri pe youtube vezi sus upload sau incarcati depinde in ce limba ia netul si pe urma dai acolo si o sati apare postati un videoclip sau ceva de genu ca nu mai stiu bine si dai acolo si aleg video si trebuie sa astepti pana se posteaza bafta

| nykymyky a răspuns:

Poi trebuie sa faci cont,dupa ce ai facut cont iti va aparea numele tau care ti l-ai pus sus in dreapta, si te uiti ca undeva sus scrie upload (incarcati) si apoi iti alegi fisierul pe care ti-l doresti,iti va aparea niste casute unde vei completa cu nume, id etc, si gata. funda te rog

| iliii03 a răspuns:

Pai...Iti faci cont pe youtube. Dai la incarcati si acolo e "incarcati un videoclip ". Pui acel video si il lasi sa se incarce. Si dupa aia e gata!

fundita?batting eyelashes

| crisu_1994 a răspuns:

Trebuie sa ai cont...j dupa dai la incarcati...sau la upolad, j dupa iti alegi videoclipu. Funda?big grin