| Adina45 a întrebat:

Cum pot sa descarc yahoo multi-messenger? am incercat dati-mi un link ceva
multumesc anticipat funda!

Răspuns Câştigător
| white02 a răspuns:

Ce ar fi sa nu il descarci? Uite cum sa iti faci mereu multi mess: dai start- run -> scrii regedit si dai enter, alegi categoria HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Yahoo -> Pager -> Test.
Dupa ce ai dat click pe folderul test o sa iti apara in dreapta un fisier (Default), dai click dreapta langa el si dai New -> DWORD 32 bit value, ii dai numele de plural, enter, si la value ii dai cate messuri vrei sa deschizi (eu am 8). Inchizi RegEdit-ul si gata. Succes.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Naiky3Run4 a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/

Si dai pe download Now din casuta aia galbena
Funda?

| Raul_Crisan_1992 a răspuns:

Salut.Il poti descarca de aici http://ionutz.net/download-yahoo-multi-messenger/.Ai si tutorial de instalare / dezinstalare.