| Justdreams a întrebat:

Cum pot sa fac ca o persoana dupa facebook de la prieteni sa nu mai vadacand schimb poza de profil sau cve postez eu pe facebook. Fara sa o sterg sau sa o blochez. Dau funda celui care ma ajuta, va rog frumos! Va multumesc mult!

8 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

1. stergel de la prieteni si apoi intra i nsetari si selecteaza profilul privat adica sa vada ce faci tu doar prieteni.

| Marina92 a răspuns:

Atunci cad postezi o poza noua poti sa setezi cine poate sa o vada adica: Public - Toata lumea, chiar si cei ce nu iti sunt prieteni.
Friends - Doar Prietenii.
Only me - Doar tu.
Custom - Aici poti sa setezi sa vada toti prietenii in afara de un anumit prieten; va trebui sa completezi numele prietenului care nu vrei sa vada si dai Save changes/ Salveaza schimbarile.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Justdreams explică (pentru Marina92):

Dar la poza de profil nu pot sa dau custom si nicila postarile in care sunt etichetata.

| Marina92 a răspuns (pentru Justdreams):

Da ai dreptate, poza de profil nu poate fi decat publica. Acest lucru nu poate fi schimbat in niciun fel. Iar la postarile in care esti etichetata, cel care te-a etichetat seteaza cine poate sa vada postarea.

| Andra678 a răspuns:

Pai...dai la poza la care vrei sa o ascunzi si acolo e o" cheie" apeși pe eA si iti va arată acolo ce sa faci :*

| timi74 a răspuns:

O stergi din lista ta de prieteni sau o blochezi

| Justdreams explică (pentru timi74):

Asta stiam si eu, altcumva nu se poate? straight face.

| Todoran_Andreea_2000 a răspuns:

Pai daca nu vfrei sa mai vezi ce face o persona adauga poza, stare etc. cand dai clik pe profilul sau pe coperta pe acolo scrie Urmaresti iar daca este bifat urmaresti dai clik si nu mai vezi iar daca nu vrei ca o persoana sa mai vaza ce faci il blochei sau daca doar prieteni apropiati doresti ca sa vada ce faci selecttezi ca doar :prieteni" sa vada... Sper ca te-am ajutat