Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cum reusiti sa invatati pentru bac, atata materie, cum reusiti?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Dar ce e atât de mult de învăţat?

Dacă ai puţină minte (care nu se găseşte la mulţi românaşi) iei BAC-ul cu uşurinţă.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Invat in fiecare zi cate putin la fiecare materie.

| MihaiN a răspuns:

Cu organizare si foarte putin stres (stresul nu ajuta niciodata happy )

| only2k a răspuns:

Invatand din a 9a, a10a,a11a,a12a.daca inveti cat de cat sa ai mediile ok happy in a 12a iti va fi usor..numa va trebui sa repeti materia happy.

| vavitza a răspuns:

Cu forte multa rabdare, recapitulare din clasa a10a si pana la sfarsitul clasei a12a. Rabdare si multa vointa si exercitii!