| Ambassaderåd a întrebat:

Cum schimb user. name-ul la youtube// dau funda!

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Odata ales numele nu mai il poti schimba.sad.
eventual doar sa stergi contul` de pe mailu respectiv si sa o iei de la capat.
Fundita? :d

5 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Nu poti sa-l schimbi. cred ca te referi la nickname'u cu care te loghezi...
pe ala nu il poti schimba tonguestraight face

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Anonim ai zis o prostieee mareee aia schimbi numele la channal. simplu faci alt cont!
BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi--->Alegi profilul tau in stanga----> iar apoi settings si la title unde scrie nick-nameul tau pui tu ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, cand te loghezi te loghezi cu mailu de pa care ti-ai facut contul; este o optiune sa ti schimbi adresa, poate daca o schimbi iti cere sa pui un alt user name, nu stiu, n-am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BoGd4n d1n HD Este un mare destept, este chiar un profet as putea spune.