| roxett00 a întrebat:

Cum se rezolva 2 la puterea 2012?

6 răspunsuri:
| BLURREDLINES a răspuns:

Pur si simplu, 2 de 2012 ori laughing. Desi, ma gandesc ca e ceva gresit.

| ImHereForYou a răspuns:

Ridicarea la putere este o inmultire repetata.Deci 2012 ori 2=24144

| AmyClau a răspuns:

Sigur asa este exercitiul? mai verifica inca odata ca sa te asiguri! daca este asa de mare nu il faci! O intrebi pe doamna profesoara la scoala! kiss

| pushi a răspuns:

Daca e o putere asa mare nu o mai imultesti de 2012 iti dai seama ca stai ore intregi de preferat ar fi trebuit sa dai tot exercitiul

| kissme5003 a răspuns:

Il inmultesti pe 2 de 2012 ori

| Alessya222 a răspuns:

Trebuie sa faci 2 ori 2 ori 2 ori 2... de 2012 de ori