| BilaRomânească a întrebat:

Cum vi s-a parut simularea? Ce nota credeti ca luati?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

N-a fost prea grea. Sper ca in jur de 8, doamne da sa iau chiar si 9

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Foarte silentioasa :d Nici nu am realizat ca s-a dat astazi.
Dar tie cum ti s-a parut?
Oricum e o simular... nu e examenul pe bune, asa ca -relax!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

A dat si fratele meu. A zis ca a fost destul de simplu si se aseapta sa ia intre 8, 5-9.
Stiu ca nu se astepta sa pice doina. Dar stii cum e, fix la ceea ce nu te astepti, aia se da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doina! Serios, alta idee mai buna n-au gasit? Peste 8 tot iau dar de ce doina?

| Cristi2001HelperTpu a răspuns:

Ba frate nu am habar dar tot asa.....in jur de 8-8.5 cred ca iau, daca vreti barem uitati-va aici http://media.rtv.net/......468100.pdf