| Fineness a întrebat:

Cum vi se pare profilul mate-info si la ce se da teza si bacul?

Răspuns Câştigător
| PrintesaIngeras a răspuns:

Mate info e greu deoarece profesori trag sa inveti la toate materiile adica si cei de real dar si cei de filo. 4 ore de info si 4 de mate. Bacul il dai la romana mate si la alegere intre info fizica chimie sau bio

2 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Mie, care sunt la filo, mi se pare o prea mare bataie de cap mate-info.Am fosti colegi care imi povestesc cum e la ei in clasa si nu-mi vine sa cred ce mult le da de invatat si scris la toate obiectele, nu numai la cele de profil.Eu fac putina mate, fizica, chimie si bio, dar e mai bine asa, pentru. mine.
Acum nu incerc sa te conving sa dai la filo, doar iti spun cum stau lucrurile.Sa nu te astepti sa ai viata usoara la mate-info.A, si chestia cu bacu' si teza a fost bine explicata de celelalte persoane care au raspuns.

| MâţaD a răspuns:

Eu sunt la profil mate-info intensiv engleza si dau teze la romana,mate, info, engleza si la alegere bio/fizica/chimie.Iar bac cred ca asemanator.Profilul este ok, eu sunt de-abia a9a si mi se pare o mare diferenta intre generala si liceu.este mult mai mult de invatat iar profesorii sunt foarte exigenti, insa pe viitor o sa iti prinda foarte bine acest profil.

Întrebări recente