| narcis13 a întrebat:

Cursuri la zi sau cu frecventa redusa? Care sunt avantajele si dezavantajele fiecarei categorii?

2 răspunsuri:
| cristina_6456 a răspuns:

Binenteles la zi o sa stii mai multe decat daca mergi la ID o sa ai habar de ceva

| frumusik007007 a răspuns:

Mai intai o sa iti zic ce sunt acelea fregventa redusa (te duci cand poti sau cand ai examene ) la zi(te duci zilnic ) acum sa iti spun care sunt avantajele si dezavantajele la zi avantajele sunt ca inveti mai mult si mai bine. Dezavantajele sunt ca trebuie sa te duci la scoala zilnic si nu ai cum sa iti rezolvi si alte treburi
la fregventa redusa dezavantajele sunt ca de multe ori nu are cine sa iti explice si poti citi cursurile ''papagaliceste'' dar avantajele sunt ca poti sa iti rezolvi treburile personale