| anonim_4396 a întrebat:

Dacă absolv facultatea de Studii europene şi Relaţii internaţionale, am loc de muncă asigurat?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai după absolvire militară, aeriană, poliție și magistratură sunt locuri asigurate de muncă.
Facultățile civile nu oferă așa ceva. Îți cauți singur/ă.
Pa, pa.

| foxi a răspuns:

Asigurat de cine? nici poveste! ai sansa sa gasesti ceva de lucru.mai usor...sa spunem!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Dar ce este de viitor in tara asta, oare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, m-am referit la faptul că dacă pot să găsesc ceva de lucru. Am auzit diverse păreri că această facultate nu este de viitor şi de aceea vroiam să aud şi alte păreri.