| MrkiddyKid1 a întrebat:

Daca am fost acceptat la a III-a optiune de facultate si merg sa confirm locul, raman fixat pe aceasta optiune fara posibilitatea de a mai urca la a doua optiune in cazul in care se mai retrag?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îl confirmi, se consideră că ai decis. Dacă nu ar fi așa, ar urma un balet al tuturor între opțiuni.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Dupa redistribuirile de la confirmarea locurilor poti urca in optiuni.

| Yurisa a răspuns:

Da, odata ce ti-ai confirmat locul si lasi actele in original acolo nu mai poti da inapoi. Poti sa astepti, mergi la risc daca crezi ca merita

| christine99 a răspuns:

Nu, iti dau ei o foaie acolo, poti sa ma urci. Daca l-ai confirmat deja nu mai ai ce face.