| katherine09 a întrebat:

Daca am intrat la Facultatea de economie si administrare a afacerilor din Timisoara la taxa cand voi trebui sa platesc taxa? Si va trebui sa dau toti banii odata?

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Taxa se plateste in luna octombrie, prin 14 de obicei, se plateste in rate, cred ca doua cate una pe fiecare semestru (asta depinde de politica fiecarei facultati, poate sa fie si mai multe rate, dar minimul e doua) dar poti sa o platesti si integral ...cum vrei tu! happy