| AndreiRobert412 a întrebat:

Daca am terminat a 9-a la un liceu si acum am depus cerere de transfer la alt liceu trebuie sa mai dau diferente? Mentionez ca a 10-a o incep in toamna, n-am inceput-o inca. Si m-am transferat de la mate-info la bio-chimie.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Schimband profilul va trebui sa dai diferente, dupa aprobarea transferului, la materiile obligatorii care s-au facut in cl. a IX-a la profilul de transfer si nu le-ai facut la actualul profil.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa dai diferentele!
Transferul inca nu-i facut, pana nu ai luat note de trecere la diferentele de materii. Asa cere legea si nimeni nu scapa fara sa o respecte.

| AleCat0 a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa dai diferenta la biologie/chimie/fizica, dar nu sunt sigura la care dintre ele