| Andreea_Deea_1995_mrWy a întrebat:

Daca am un 9 la sport si imi iau scutire acum ca nu mai pot face.ce se intampla cu media?

Răspuns Câştigător
| ElJoKeR a răspuns:

La cum este sistemul scolar din ziua de azi iti dau doua variante la sigur.

Daca esti eleva silitoare si proferorul/oara te place ai media 9 lejer daca este unul corect te va pune sa participi la probe. poate viteza, saritura de pe loc, mingea de oina etc ce intra in programul vostru, dar nu ai de ce sa iti faci griji.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Scutirea medicala face ca pentru tine sa nu mai existe aceasta "materie".

Răspuns utilizator avertizat
| Ghknn a răspuns:

Scade.

| ynghetata2002 a răspuns:

Nu poate. Trebuie sa mai ei o nota

| CosminaLoveyoUu a răspuns:

Nu se întâmplă nimichappy Eu am scutire medicala pe doi ani. mi-am rupt piciorul în vacanta și acum nu fac sport.