| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea posibilitatea sa puneti trei intrebari cuiva, cui le-ati pune si care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Tie. Ai prietena? Vrei sa fiu eu prietena ta? Vrei sa mergem in mall sa vedem un film de dragoste?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Lui Dumnezeu happy[ nu tielaughing]
Cum va fi viitorul meu?
Ce sa fac ca totul sa fie bine intodeauna?
O sa gasesc baiatul visurilor mele?hee hee
Daca as putea cred ca as pune si 100 de intrebari la care as vrea raspuns.Pacat ca nu se poate sad

| SweetCandy a răspuns:

Pai l-as intereba pe prostu meu dc e asa de prost?
de ce ma enerveaza?
si...
dk ma iubeste?

km astea ar fi...rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

1.De ce te`ai purtat asa cu mine?[stie ellaughing]
2.De ce ai fost cu parashuta aia?
3.Ma mai iubesti?batting eyelashes

| Silvia a răspuns:

@psiholoaga, foarte tare reclama aiarolling on the floorS`a speriat hotu`laughing)

| CrucifiedCountess a răspuns:

1.stie cineva o camera cu chirie la maxim 100E?
2.care vrea sa fie gagicu' meu?
3.cat o ai de lunga?
Cui? nu stiu.cine ar vrea sa raspunda.momentan n-am probleme existentiale. te anuntwinking sunt doar plictisita.si saluta de multe idei preconcepute.si ah.trec printr-o faza nasoala de break up happy in rest.sunt cat se poate de bine si de energica.ma duc sa iau o shaorma.sunt cat vaca.si ce daca.cine ma alege laughing

| albastrel a răspuns:

Lui D-zeu... cum va fi viata mea? ce este dupa moarte? si de ce exista moarte?

| Wisdom a răspuns:

1. Why do you hate me?
2. Why do you love me?
3. Why don't you just pick one!?

| M.J. a răspuns:

Tie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de unde stiu eu ca va fi sincer in raspunsuri? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@enigma - sa nu ai tu incredere in oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dumnezeu-tot ce este posibil sa fie o chestie reciproca, insa eu o iau ca pe o masura de prevedere. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@enigma - bine faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@psihiloaga - vrei sa-ti raspund in public sau in privat?