| HopeWing a întrebat:

Daca eu am fost admis la profilul Construcţii, instalaţii şi lucrări publice as putea sa ma transfer la filologie sau un profil umanist in urmatorul semestru?

Răspuns Câştigător
| isemilia a răspuns:

Ai avut media de admitere mai mare ca a ultimului admis la specializarea respectiva la liceul respectiv? Daca da, atunci in conditiile in care mai sunt locuri si promovezi examenele de diferenta (daca e cazul) atunci da. Daca nu, va trebui sa astepti un an. (media de admitere nu va mai conta, in schimb criteriul va fi dat de media anuala a clasei a 9a. Celelalte conditii nu se modifica)

1 răspuns:
| 1234568807 a răspuns:

Cred ca poti, dar trebuie sa dai modulele de diferenta