| Xulescu006 a întrebat:

Daca fac un liceu economic, asta nu inseamna ca voi fi angajat Penny, Kaufland, nu?

5 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu are nici o legatura ce liceu faci cu locul de munca si nu, nu vei fi angajat la magazine neaparat, economic nu tine de acele posturi la care te gandesti tu cand insiri aceste magazine

| KodrutZ a răspuns:

Asta depinde doar de tine. Nu pune botul la rahaturile cu facultatea.

| kyliejenner a răspuns:

Poti fi angajat si in departamentul economic din Penny sau Kauflandwinking

pana la urma conteaza ce ai in cap, nu ce ai terminat. stiu persoane care au terminat medicina si lucreaza ca, casieri.winking

| Cristinaaa57 a răspuns:

Depinde,daca nu iei bacu'u asta vei face, dar daca il iei dupa poti sa faci o facultate

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Nu. Depinde facultatea mai mult decat liceul.