| Carmen_Rusu_1968 a întrebat:

Daca la a doua sesiune a BAC-lui fiica mea nu a obtinut 7.8 la mate( nota necesara pentru a avea media la BAC 6) poate opta ca anul viitor sa dea BAC la biologie (a cerut recunoasterea notei la bio) sau trebuie neaparat sa dea din mate? Mentionez ca la bio are5, 15 la romana 5 la mate6.05. Am cerut recunoasterea notelor la bio si romana

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poate cere recunoasterea oricarei note de 5 sau peste, va specfica expres notele care vrea sa-i fie recunoscute in cererea de inscriere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exclus sa dea bacul la biologie! Matematica este materia obligatorie a profilului