| LSMM a întrebat:

Dacă la Evaluarea Națională am tăiat două cuvinte, cu o linie orizontală, e posibil să fie scăzute sutimi pe motiv că afectează aspectul întregii lucrări?

4 răspunsuri:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Nu, nu va scade. Si eu am mai taiat doua-trei cuvinte, dar nu va scade.
Pa, pa!

| xSequel a răspuns:

Nu iti scade nimic. Ne-a spus supraveghetorul inainte de aducerea subiectelor.

| JoinTu a răspuns:

Nu scade cu nimic laughing eu la prima simulare am avut aproape fiecare cuvant din foaie taiat si am luat 8, 10, l-am meritat happy nu am sesizat sa scada puncte si la taieturi.

| Alexinho94 a răspuns:

S-ar putea. eu am facut toate exercitiile corecte dar am taiat mult, atat. Si mi-e ciuda de mor crying