| BiancaDenisa11455243 a întrebat:

Daca la romana pe primul sem ai trecut cu media 5 si pe al doilea nu treci repeti anul sau dai corigenta?!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa ramai corigent si trebuie sa dai corigenta. Doar daca nu reusesti la corigenta atunci ramai repetent.

| drhotzu a răspuns:

In cazul acesta fericit chiar daca ai media 4 pe sem 2, o sa mergi in vara la corigenta, unde nota o sa se puna in contul mediei pe sem 2

| Hevnoraak a răspuns:

Rămâi corigent pe vară, dar oricum nu e gata anul te poți încă scoate din situația asta.

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Daca Nu Reusesti LA examenul DE Corigenta RAMAI REPETENT/A!