| Isabela96 a întrebat:

Daca sunt la liceu economic imi trebuie ceva special ca sa intru la psihologie?
Prin ceva special ma refer cam ce medie mi-ar trebui, ce materi imi folosesc la facultate si daca mi-ar trebui ore de ceva anume ca sa fiu cat de cat pregatita
MULTUMESC!

1 răspuns:
| notsurewhoiam a răspuns:

Ca sa intri la facultate trebuie sa dai un examen de specialitate deci ar trebui sa inveti ca sa intrii pentru ca la profilul economic nu se face psiho decat un an de zile parcahappy