| anonim_4396 a întrebat:

Dacă termin modulul psihopedagogic de nivel 1 pot să predau și în clasele primare/gimnaziale sau doar în liceu clasele IX-X? Țin să menționez că am terminat liceul pe științele naturii, nu pedagogic.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti preda la orice nu e clasele XI. XII. si faculte.

| Frank51 a răspuns:

Predai doar 5-10 calificat, restul doar necalificat cu plata la oră.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Desigur! happy Poți preda și în clasele primare și gimnaziale. Sora mea a terminat pedagogia la Cluj happy Mă bucur că ai ales acest drum. Sănătate multă îți doresc! Funda? big grin