| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste scuze credibile pentru a lipsi de la scoala.

6 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Pierzi lecții și pe viitor îți va fi greu la teste. Mă rog,e treaba ta.
În cazul în care ești cu cineva,stai în pat și spuneai că te doare ceva și că te doare capul apoi mergi la baie, închide ușa, bagă-ți degetele pe gât și vomiți.
Dacă ești singurî sună-i și vorbește-le cu o voce foarte supărată și spune-le că îți este foarte rău. Cred că vor funcționa. Mult succes!

| superdorex a răspuns:

Te doare maseaua...e lucrul care nu se vede nu?

| AxelBv a răspuns:

Spune-le ca ti-a venit ciclul.

| NoInteres a răspuns:

Esti racit. simplu! te duci afara. stai cateva ore cu picioarele goale pe ciment..sau ce-ai tu afara... si te prefaci ca tremuri. apoi fa-te ca ametesti..si ca te pui in pat... si a da incearca sa vb mai incet. big grin

| catalinutssu a răspuns:

Pai daca esti singur acasa, ii suni pe ai tai si le zici ca ai vomitat si ca iti este foarte rau:-J... daca esti cu ei te duci la baie si iti bagi degetele pe gat.merge 100%.e incercata de mine

| gabtytza a răspuns:

Ii spui ca trebuie sa te duci cu maicata ca tatal tau nu e acasa sa iei un pachet de la o matusa de a ta din Italia