| andrey2010_2701 a întrebat:

Dati-mi si mie caracterizarea personajului bubico repede va rog

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna Andrey :-)!

Citeste cartea, apoi fa caracterizarea lui Bubico e mult mai usor sa fii sigur de ce ai scris. de pe internet nu mai poti avea incredere in nimic. E cel mai bine cum ti-am spus eu, sau macar citeste doar fragmentul in care il descrie pe Bubicoo love struck.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (De ce procedam astfel | Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)

| Hikari a răspuns:

Bună.
Pe TPU nu ai voie să îţi faci temele, citeşte regulamentul TPU!
Numai bine!

| CosmicKarma a răspuns:

Se cacă şi se linge la ****.