| carmenushaa a întrebat:

DAU FUNDA! Cine are variantele rezolvate la chimie organica din 2009? va rog frumos! le tot caut si nu le gasesc,, va rog frumos! DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| carmenushaa explică:

Mc mult dar nu sunt rezolvate straight face variantele le am si eu...

| alessia_7452 a răspuns:

Scuipa-te in mana de 2 ori incet.2. Spune cuvantul mana o data.3. Tine iochii inchisi apoi spune ce creyi despre tine.4.scrie acest lucru si la alte 5 teste si la alte 2 jocuri.5.Du-te la o oglinda si tine ochii inchisi cu fata spre ea si spune catii ani ai si cum te cheama iar apoi deschide ochii si uitate in oglinda.Vei vedea ceva special si magic