| Ripqer a întrebat:

(dau funda)
Hey TPU va rog spuneti-mi unde pot gasi subiectele examenelor de pe 9, 10, 11 mai pentru clasa a vi-a(a 6-a) va rog plz plz plz plz va rog foarte mult

1 răspuns:
| MadRaven a răspuns:

Salut,si eu sunt in clasa a6a si la fel ca tine trebuie sa dau examenul, PISA se numeste.
Nu gasesti nicaieri pe net subiecte, anul asta e pentru prima data cand se da asa ceva in clasa a6a,si doar cateva scoli din toata tara dau, inca nu s-a hotarat lista.Mai ales ca toate examenele:fizica,romana, mate, biologie se dau in aceeasi brosura, in aceeasi zi, toate in 2 ore.In concluzie, degeaba cauti pe net caci nu gasesti nimic, noi dam pentru prima data in istoria Romaniei asa ceva laughing