| babzibazatu a întrebat:

Dau funda pentru un raspuns sigur si concret: stie cineva cand se desfasoara olimpiada judeteana de matematica din judetul Cluj? (clasele IX-XII).

4 răspunsuri:
| babzibazatu explică:

De fapt e in luna martie, si voiam sa stiu data exacta pentru ca am judeteana si in 3 si in 10, si sa nu se intersecteze cu olimpiada de la mate.

| laAAal a răspuns:

Da..luni..dar profesorii hotarasc ora

| Ditto a răspuns:

Pai in luna asta...nu se stie exact data (nici la istorie-romana-eng-frang) nu se stie exact dar se stie ca trebuie sa fie luna asta

| Ditto a răspuns:

Ai dreptate.e in luna martie.am intrebat profesorii s-ar putea sa fie odata cu cea de la romana.nu se stie exct sau odata cu cea de la ist.