Întrebare recomandată | AvalohAlyn a întrebat:

De cate ori pot da Bacalaureatul daca nu-l iau din prima? Si se plateste o taxa pentru a da din nou? Cat e?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să-l dai de câte ori doreşti happy
NU există o limită...

ATENŢIE : BAC-ul se dă gratuit timp de 2 sesiuni!
Din a 3-a sesiune TREBUIE să PLĂTEŞTI!

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la întrebarea cealaltă...

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

De 5 ori.
Taxa e mică, în jur de 20 de lei. Am uitat de când am dat eu. Asta prima dată. Dacă dai de mai multe ori, taxa tot crește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxa in Romania deinde de ce nota vrei sa iei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu taxa in Romania creste cu fiecare data cand incerci sa-l dai. Teoretic poti sa-l dai de cate ori vrei tu, nu am auzit de o limita.