| Th3AbSinTh3 a întrebat:

De ce esueaza jocul in erasmo sau a doua fotografie cu oameni mici? care sunt cauzele?

Răspuns Câştigător
| SystemFucker a răspuns:

Jocul esueaza deoarece un simplu joc de-a adulti nu poate tansforma niste copii in adulti imediat. Cu toate ca la inceput ai impresia ca dialogul este tinut intre oameni maturi, dar, incet incet copii se dau de gol, aratandu-si identitatea.Se dau de gol prin faptul ca vorbesc despre creioane colorate, prastie si alte jucarii. Asadar jocul lor de-a adultii nu ar fi reusit oricum

1 răspuns:
| XmanEaIci a răspuns:

Erai in map1 logic