| hegemon88676 a întrebat:

De ce nu pot downlada pe un Apple ( Mec) sa zic, Metin2 ro sau alte jocuri de pe net?
PS. (obtional) spuneti-mi cum se poate downlada.

Răspuns Câştigător
| m77 a răspuns:

Nu poti juca pentru ca sunt facute doar pentru windows. incearca sa pornesti parralels desktop, sa iti folosesti mac-ul ca pe un pc si asa iti va rula. altfel, nu ai de facut decat sa astepti ca cei de la metin sa lanseze si varianta pentru mac.
linkuri cu jocuri pentru mac gasesti mai greu, de regula sunt demo-uri.
cauta pe google games for mac... ceva de genul asta. vei vedea ca ti se va downloda cu extensia.dmg. astea le poti instala usor apoi.
bafta

1 răspuns:
| Silviu_7451 a răspuns:

Mac nu Mec
Downloada nu downlada
Optional nu obtional
Sunt sigur ca nu stii ce inseamna PS. deci nu-l mai folosi alta data
Eu zic sa lasi Metin-ul si sa mai treci pe la scoala.