| anonim_4396 a întrebat:

De ce va plac fetele?

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Pt ca sunt sexy.

27 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, nu-mi plac...pacatele mele!

| elena a răspuns:

"Dumnezeu" a fost in vacanta de documentare despre fete si acum ne testeaza pe noi, dar eu nu pot sa-i raspund..."ca ma jenez"...

nony
| nony a răspuns:

@Sweetcandy te minte.doar Contesa sa intrebat de tine, si am vb cu ea, mi-a zis ca a intrebat nu ca ii era dor de tine.ci crezuse ca a scapat de tinehee hee.se pare ca nu.

nony
| nony a răspuns:

Lolipop -- chatterbox..bla bla bla

nony
| nony a răspuns:

Lolipop esti cam acrisoara la prima ora... sper sa te indulcesti pana la sfarsitul zilei
Ia un pupic. poate te ajuta kiss

daniela
| daniela a răspuns:

Pai mie imi plac pentru ca am o fata de 18 ani minunata... care pentru mine inseamna totul

| SweetCandy a răspuns:

Ai aparut?rolling on the floor
pai mie nu-mi plac fetele...big grin

| SweetCandy a răspuns:

@dumnezeu... o saptamana conteaza, lumea de pe aici deja incepuse sa iti simta lipsa...laughing

| SweetCandy a răspuns:

@nony...nu il mint...toata chestia e ca s-a gandit cineva macar pentru o secunda k el nu mai e p sitebig grin
te-ai prins?laughing

| SweetCandy a răspuns:

Ce lolipop...mai...phbbbbt
stii ca nony era un baietel care canta?
ala esti?rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Pai pe Dumnezeu il stie toata lumea!rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

@nony...ufff...gata l-am primit... ia zi m-am indulcit?rolling on the floor
si nu imi mai sp lolipop eu sunt o bombonica ferrero rocher... k alea sunt ffff bunerolling on the floorrolling on the floor

| domidoc a răspuns:

Fiindca nu sunt gay.

| scootsie a răspuns:

Pentru ce Dzeu a hotarat ca "nu este bine ca omul sa fie singur"...Si a facut o femeie din coasta barbatului... Cei doi, vor fi una... Ce e mai frumos decat lucrul acesta?

| Crisu_8081 a răspuns:

@ Doamne-Doamne : am zis ca fetele sunt sexy, nu eu rolling on the floor

| guliaucigasa a răspuns:

Deegeaba

| funnymantm a răspuns:

Deci... Toate raspunsurile care le-am citit au avut un efect deja-vu asupra mea laughing wtf?! tare... tongue

| fzcsm a răspuns:

Mie imi plac fetele pentru ca sunt cele mai frumoase creaturi ale lui Dumnezeu adevarat nu tu!

| silvio a răspuns:

Pentru ca asa a lasat Dumnezeu big grin, sa ne placa fetele!

| Angellina a răspuns:

Stie mircea cartarescu o explicatie detaliata.

mie`mi plac fetele ca`s si eu fata, ca ma iubesc, ca fetele sunt complexe, suparacioase si naive.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@sweetcandy - e de rau ca am aparut? Nu am lipsit decat o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

,, O saptamana fara Dumnezeu" nume de film de Oscar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nony - de-asta mi-era teama, ca va intreba lumea de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@crisu - am inteles, tu esti sexy.
Dar fetele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@crisu - si tu nu esti sexy?

| ChawChaw a răspuns:

Sunt frumoase, ne inteleg, ne fac papa bun si d-astea happy

| BuMeRaNg a răspuns:

Iach... mie nu imi plac fetele...eu sunt fata...laughing...si singura relatie pe care as putea s-o am cu o fata ar fi aceea de amicitie.hee hee...tongue